65240-022LF
65240-022LF Amphenol FCI
65240.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings CRIMP - WIRE HOUSING SINGLE ROW 22 POS
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row.
Інші пропозиції 65240-022LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-022LF 65240-022LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
товару немає в наявності
65240-022LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65240.pdf Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.54MM