Продукція > FCI > 65240-024LF
65240-024LF
65240-024LF FCI
65240.pdf
Виробник: FCI
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 321
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 65240-024LF FCI
Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-024LF 65240-024LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 48 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Мінімальне замовлення: 14
65240-024LF 65240-024LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65240.pdf Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled
Number of Rows: 1
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 5 шт: