65240-025LF
65240-025LF Amphenol ICC (FCI)
65240.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT HSG 25POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled
Number of Rows: 1
на замовлення 2988 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 25POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.