65240-027LF Amphenol
76383.pdf
Виробник: Amphenol
Conn Housing RCP 27 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue Bag
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 125
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 27POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 27, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції 65240-027LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-027LF 65240-027LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 76383.pdf Description: CONN RCPT HSG 27POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 27
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C