Продукція > FCI > 65240-032LF
65240-032LF
65240-032LF FCI
65240.pdf
Виробник: FCI
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 65240-032LF FCI
Description: CONN RCPT HSG 32POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 32, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-032LF 65240-032LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65240.pdf Description: CONN RCPT HSG 32POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 32
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled
Number of Rows: 1
на замовлення 1689 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
65240-032LF 65240-032LF Виробник : Amphenol FCI 65240.pdf Headers & Wire Housings CRIMP - WIRE HOUSING SINGLE ROW 32 POS
Мінімальне замовлення: 3
65240-032LF 65240-032LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row