65486-018LF Amphenol ICC (FCI)
65486.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT HSG 18POS 3.81MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 18POS 3.81MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 18, Pitch: 0.150" (3.81mm), Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polyphenylene Ether (PPE), Number of Rows: 1.