65801-021LF
65801-021LF Amphenol ICC (FCI)
fci-65801-021lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC RCPT 21POS 2.54MM
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 500V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 21
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 105°C
Contact Material: Copper Nickel Alloy
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Thermoplastic
Cable End Type: Notched
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Receptacle
Part Status: Active
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 65801-021LF - CONN, FFC/FPC, 21POS, 1ROW, 2.54MM, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, FFC/FPC-Dicke: 0.33mm, Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Copper Nickel Alloy, Ausführung: Receptacle, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 21Kontakt(e), euEccn: NLR, Kontaktposition: -, Produktpalette: Clincher 65801 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: -, Anzahl der Reihen: 1 Row, Rastermaß: 2.54mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65801-021LF 65801-021LF Виробник : Amphenol FCI fci-65801-021lf.pdf FFC & FPC Connectors Clincher™ Flex Connectors, Receptacle Assembly, Single Row, 21 Positions, 2.54mm (.100in) Pitch.
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
65801-021LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS FRCIS75120-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 65801-021LF - CONN, FFC/FPC, 21POS, 1ROW, 2.54MM
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.33mm
Kontaktüberzug: Tin Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Copper Nickel Alloy
Ausführung: Receptacle
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 21Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: -
Produktpalette: Clincher 65801 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: -
Anzahl der Reihen: 1 Row
Rastermaß: 2.54mm