Продукція > BURNDY > 65817-010LF
65817-010LF Burndy
65817.pdf
Виробник: Burndy
Conn Housing RCP 10 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount
на замовлення 1017 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 131
Відгуки про товар
Написати відгук
PV® Wire-to-Board Connector System, Mini Latch Housing, Double Row, Bulkhead, 10 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65817-010LF Виробник : FCI 65817.pdf PV® Wire-to-Board Connector System, Mini Latch Housing, Double Row, Bulkhead, 10 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7