66900-050LF
66900-050LF Amphenol FCI
bwb_quickie.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings QKE II W/STRAIN RELI
на замовлення 661 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 66900-050LF - IDC CONN, RCPT, 50POS, 2ROW, 2.54MM, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Cable Mount, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e), Kontaktausführung: Female, euEccn: NLR, IDC-Steckverbinder: IDC Receptacle, Produktpalette: Quickie Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Anzahl der Reihen: 2 Row, Rastermaß: 2.54mm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
66900-050LF 66900-050LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN RCPT 50POS IDC 28-30AWG
Features: Feed Through, Strain Relief
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold, GXT™
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28-30 AWG
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 347 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
66900-050LF 66900-050LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS bwb_quickie.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - 66900-050LF - IDC CONN, RCPT, 50POS, 2ROW, 2.54MM
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphor Bronze
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Cable Mount
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 50Kontakt(e)
Kontaktausführung: Female
euEccn: NLR
IDC-Steckverbinder: IDC Receptacle
Produktpalette: Quickie Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Anzahl der Reihen: 2 Row
Rastermaß: 2.54mm