66902-026LF
66902-026LF Amphenol FCI
66902-1363056.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings QKE II FEMALE-66902-026LF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 26POS IDC 28-30AWG, Packaging: Tube, Features: Feed Through, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28-30 AWG, Number of Positions: 26, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції 66902-026LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
66902-026LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_quickie.pdf Description: CONN RCPT 26POS IDC 28-30AWG
Packaging: Tube
Features: Feed Through, Strain Relief
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28-30 AWG
Number of Positions: 26
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)