66950-015LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_dubox_shunts.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT 15POS 0.1 GOLD PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Style: Board to Board
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm)
Contact Length - Post: 0.142" (3.60mm)
Insulation Height: 0.325" (8.25mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 15POS 0.1 GOLD PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Style: Board to Board, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 15.0µin (0.38µm), Contact Length - Post: 0.142" (3.60mm), Insulation Height: 0.325" (8.25mm), Number of Rows: 1.