66951-014LF
66951-014LF Amphenol FCI
bwb_dubox_shunts.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings PCB CONNECTOR 14P
на замовлення 609 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Receptacle, Voltage Rating: 1250V, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 14, Style: Board to Board, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.142" (3.60mm), Insulation Height: 0.325" (8.25mm), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
66951-014LF 66951-014LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_dubox_shunts.pdf Description: CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Receptacle
Voltage Rating: 1250V
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 14
Style: Board to Board
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.142" (3.60mm)
Insulation Height: 0.325" (8.25mm)