66AK2G12ABYA100
66AK2G12ABYA100 Texas Instruments
66ak2g12.pdf
Виробник: Texas Instruments
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DSP/DSC, Packaging: Bulk, Package / Case: 625-LFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: CAN, DMA, EBI/EMI, Ethernet, I2C, McASP, McBSP, MMC/SD, QSPI, SPI, UART, USB, Type: DSP+ARM®, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 1Mb, Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: 1.00V, Clock Rate: 1GHz, Supplier Device Package: 625-FCBGA (21x21).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
66AK2G12ABYA100 66AK2G12ABYA100 Виробник : Texas Instruments 66ak2g12.pdf DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit 1GHz 625-Pin FCBGA Tray
товару немає в наявності
товару немає в наявності
66AK2G12ABYA100 66AK2G12ABYA100 Виробник : Texas Instruments 66ak2g12.pdf Description: DSP/DSC
Packaging: Bulk
Package / Case: 625-LFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: CAN, DMA, EBI/EMI, Ethernet, I2C, McASP, McBSP, MMC/SD, QSPI, SPI, UART, USB
Type: DSP+ARM®
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 1Mb
Voltage - I/O: 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: 1.00V
Clock Rate: 1GHz