66AK2H12BAAW2
66AK2H12BAAW2 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2F66ak2h12
Виробник: Texas Instruments
Digital Signal Processors & Controllers - DSP, DSC Mulitcore DSP+ARM Keystone II SoC
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Description: IC DSP ARM SOC 1517FCBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 1517-BBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: EBI/EMI, Ethernet, DMA, I2C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0, Type: DSP+ARM®, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (384kB), On-Chip RAM: 12.75MB, Voltage - I/O: 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V, Voltage - Core: Variable, Clock Rate: 1.2GHz, Supplier Device Package: 1517-FCBGA (40x40).
Інші пропозиції 66AK2H12BAAW2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 1517-BBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: EBI/EMI, Ethernet, DMA, I2C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0
Type: DSP+ARM®
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (384kB)
On-Chip RAM: 12.75MB
Voltage - I/O: 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
Voltage - Core: Variable
Clock Rate: 1.2GHz