678D337M025DG3D
678D337M025DG3D Vishay / Sprague
678d.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 25volts 20% 12.5x20mm
на замовлення 387 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 270mOhm @ 20Hz, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 76 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 553 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 790 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
678D337M025DG3D 678D337M025DG3D Виробник : Vishay Sprague 678d.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 270mOhm @ 20Hz
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 76 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 553 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 790 mA @ 100 kHz