678D337M063DS3D
678D337M063DS3D Vishay Sprague
678d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 20Hz
Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 40 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.057 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.51 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm @ 20Hz, Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 40 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.057 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.51 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
678D337M063DS3D 678D337M063DS3D Виробник : Vishay / Sprague 678d.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 330uF 63volts 20% 12.5x42.5mm