Продукція > AVX > 67S102MBECA
67S102MBECA AVX
Disc_Ceram_AVX.pdf
Виробник: AVX
Конденсатор керамічний вивідний, С = 1 000 пФ, Uном, В = 2 000, ТКЄ = Y5U (E), Точн., % = 20, Rm, мм = 7,5, Габ. розм., мм = 8 x 4, Т,°С = -40...+125, Тип вив. = радіальні,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 67S102MBECA AVX
Description: CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції 67S102MBECA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67S102MBECA 67S102MBECA Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceram_Cap_6L.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 1000 pF