67S222SAFCK
67S222SAFCK KYOCERA AVX
Disc_Ceram_Cap_6L.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +50%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +50%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції 67S222SAFCK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67S222SAFCK 67S222SAFCK Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceram_Cap_6L.pdf Description: CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF