67SLG060080070PI00
67SLG060080070PI00 Laird Technologies EMI
EMI-DS-FOF-SOFT-SMD%20061917.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
Packaging: Cut Tape (CT)
Material: Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU)
Length: 0.276" (7.00mm)
Shape: Rectangle
Type: Film Over Foam
Width: 0.236" (6.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.315" (8.00mm)
Attachment Method: Solder
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METAL FILM OVER FOAM CONTACTS, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU), Length: 0.276" (7.00mm), Shape: Rectangle, Type: Film Over Foam, Width: 0.236" (6.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.315" (8.00mm), Attachment Method: Solder.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67SLG060080070PI00 67SLG060080070PI00 Виробник : Laird Technologies Laird_EMI-DS-FOF-SOFT-SMD 070215.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Rect. Film-over-Foam Sn/Cu 6x8x7mm
на замовлення 7245 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
67SLG060080070PI00 67SLG060080070PI00 Виробник : Laird Performance Materials Laird_EMI-DS-FOF-SOFT-SMD_070215-1590919.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Rect. Film-over-Foam Sn/Cu 6x8x7mm
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Length: 0.276" (7.00mm)
Shape: Rectangle
Type: Film Over Foam
Width: 0.236" (6.00mm)
Height: 0.315" (8.00mm)