67SLH060100050PI00
67SLH060100050PI00 Laird Technologies EMI
EMI-DS-FOF-SOFT-SMD%20061917.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RFI FILM OVER FOAM PU SOLDER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU)
Length: 0.197" (5.00mm)
Shape: Hourglass
Type: Film Over Foam
Width: 0.236" (6.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.394" (10.00mm)
Attachment Method: Solder
Part Status: Active
на замовлення 12800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFI FILM OVER FOAM PU SOLDER, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU), Length: 0.197" (5.00mm), Shape: Hourglass, Type: Film Over Foam, Width: 0.236" (6.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Height: 0.394" (10.00mm), Attachment Method: Solder, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Length: 0.197" (5.00mm)
Shape: Hourglass
Type: Film Over Foam
Width: 0.236" (6.00mm)
Height: 0.394" (10.00mm)
Attachment Method: Solder
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
67SLH060100050PI00 67SLH060100050PI00 Виробник : Laird Technologies Laird_EMI-DS-FOF-SOFT-SMD 070215.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Hrgls Film-over-Foam Sn/Cu 6x10x5mm
Мінімальне замовлення: 7
67SLH060100050PI00 67SLH060100050PI00 Виробник : Laird Performance Materials Laird_EMI-DS-FOF-SOFT-SMD_070215-1590919.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Hrgls Film-over-Foam Sn/Cu 6x10x5mm