67XR100LF
67XR100LF BI Technologies / TT Electronics
67.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8" Squ 100 10%
на замовлення 768 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.195" Face (9.53mm x 4.95mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 20.
Інші пропозиції 67XR100LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67XR100LF 67XR100LF Виробник : TT Electronics/BI 67.pdf Description: TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.195" Face (9.53mm x 4.95mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms