67YR500LF
67YR500LF BI Technologies / TT Electronics
Datasheet_Trimmer_67-1148515.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8" Squ 500 10%
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Підстроювальний резистор, R = 500 Ом, К-сть обертів = 20, Розм = 9,53 x 4,95 x 10,40 мм, Точн., % = 10, Підтип = багатоооборотний, Р, Вт = 0,5, Розт. рег. ел. = зверху, Тип за вир. = 67, Тип монт. = Вивідний, ТКО, ppm/°C = 100,... Група товару: Резистори , кількість в упаковці: 100 шт.
Інші пропозиції 67YR500LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
67YR500LF 67YR500LF Виробник : TT Electronics/BI 67.pdf Description: TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
67YR500LF Виробник : TT Electronics 67_TT.pdf Підстроювальний резистор, R = 500 Ом, К-сть обертів = 20, Розм = 9,53 x 4,95 x 10,40 мм, Точн., % = 10, Підтип = багатоооборотний, Р, Вт = 0,5, Розт. рег. ел. = зверху, Тип за вир. = 67, Тип монт. = Вивідний, ТКО, ppm/°C = 100,... Група товару: Резистори