Продукція > FCI > 68000-102-100120LF
68000-102-100120LF
68000-102-100120LF FCI
68000.pdf
Виробник: FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 2 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68000-102-100120LF 68000-102-100120LF Виробник : FCI 68000.pdf BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 2 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch