Продукція > FCI > 68000-108HLF
68000-108HLF
68000-108HLF FCI
68000.pdf
Виробник: FCI
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, Through Hole, Single Row, 8 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating, 2.41 mm (0.095 in.) Tail
на замовлення 801 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 402
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM, Packaging: Bag, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 3A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 8, Number of Rows: 1, Style: Board to Board, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm), Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.095" (2.41mm), Insulation Height: 0.100" (2.54mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.425" (10.80mm), Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68000-108HLF 68000-108HLF Виробник : FCI 68000.pdf BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, Through Hole, Single Row, 8 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating, 2.41 mm (0.095 in.) Tail
на замовлення 53 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 801 шт:
Мінімальне замовлення: 7
68000-108HLF 68000-108HLF Виробник : Amphenol FCI bwb_bergstik-3370040.pdf Headers & Wire Housings UNSHROUDED HEADER VERT THRU HOLE 8 POS
Мінімальне замовлення: 2
68000-108HLF 68000-108HLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_bergstik.pdf Description: CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Packaging: Bag
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 3A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 8
Number of Rows: 1
Style: Board to Board
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Mating: 30.0µin (0.76µm)
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.095" (2.41mm)
Insulation Height: 0.100" (2.54mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.425" (10.80mm)
Contact Length - Mating: 0.230" (5.84mm)
на замовлення 631 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 950 шт:
Мінімальне замовлення: 61