Продукція > AMPHENOL FCI > 68000-208-100030LF
68000-208-100030LF Amphenol FCI
68000.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: HEADER BERGSTIK
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings BergStik, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 8 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch.
Інші пропозиції 68000-208-100030LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68000-208-100030LF 68000-208-100030LF Виробник : Amphenol FCI 68000.pdf Headers & Wire Housings BergStik, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Through Hole, Double Row, 8 Positions, 2.54 mm (0.100in) Pitch