685MMR250K
685MMR250K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Size / Dimension: 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
на замовлення 1165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Size / Dimension: 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm).
Інші пропозиції 685MMR250K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
685MMR250K Виробник : Illinois Capacitor MMR_Illinois.pdf Конденсатор плівковий вивідний, С = 6,8 мкФ, Uном(DC), В = 250, Uном(АС), В = 160, Розм = 31 х 13 х 23 мм, Точн., % = 10, Крок, мм = 27,5, Тексп, °C = -40...+105, Тип виводів = радіальні, Тип мат-лу = Поліестер металізований,... Група товару: Конденсатори
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
685MMR250K 685MMR250K Виробник : CDE / Illinois Capacitor MMR-2944652.pdf Film Capacitors 6.8uF 250 Volts 10% FILM/IC