68PR10KLF
68PR10KLF BI Technologies / TT Electronics
68.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 9.53MM 3/8" 25-TURN SEALED
на замовлення 306 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms, Number of Turns: 20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
68PR10KLF 68PR10KLF Виробник : TT Electronics/BI 68.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.375" x 0.375" Face (9.53mm x 9.53mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
Number of Turns: 20
на замовлення 1138 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
68PR10KLF 68PR10KLF Виробник : BI Technologies (TT electronics) 68.pdf Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 20(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 9.53 X 6.22mm) Pin Thru-Hole Box