Продукція > EDAC > 690-024-294T331
690-024-294T331
690-024-294T331 EDAC
690-024-294T331-1366279.pdf
Виробник: EDAC
USB Connectors USB TYPE C, FEMALE VERTICAL SMT
на замовлення 771 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 1.25A, 5A, Mounting Type: Surface Mount, Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Vertical, Part Status: Obsolete, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
690-024-294T331 690-024-294T331 Виробник : EDAC Inc. 690-024-294T331.pdf Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 1.25A, 5A
Mounting Type: Surface Mount, Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Vertical
Part Status: Obsolete
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Number of Contacts: 24
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded