691701520005B
691701520005B Würth Elektronik
6917015200xx_Dwg.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V
Features: Mating Flange
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 10 A
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V, Features: Mating Flange, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 5, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 5, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 10 A, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
691701520005B 691701520005B Виробник : Wurth Elektronik 6917015200xx_Dwg.pdf Pluggable Terminal Blocks WR-TBL 5.08mm Pitch PCB Header 5P
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
691701520005B 691701520005B Виробник : Würth Elektronik 6917015200xx_Dwg.pdf Description: 5.08 MM TERMINAL BLOCK HEADER, V
Features: Mating Flange
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 5
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Termination Style: Solder
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 5
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 10 A
Voltage - UL: 300 V