6R3R07X105KV4T
6R3R07X105KV4T Johanson Dielectrics Inc.
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 1.0uF 10% X5R.
Інші пропозиції 6R3R07X105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R07X105KV4T 6R3R07X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
товару немає в наявності
6R3R07X105KV4T 6R3R07X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 1.0uF 10% X5R