6R3R14X106MV4T
6R3R14X106MV4T Johanson Dielectrics
tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 10uF 20% X5R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6R3R14X106MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R14X106MV4T 6R3R14X106MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
товару немає в наявності