6R3R14X475KV4T
6R3R14X475KV4T Johanson Dielectrics
tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF 10% X5R
на замовлення 329 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6R3R14X475KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R14X475KV4T 6R3R14X475KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
на замовлення 7234 шт: