6R3R14X475MV4T
6R3R14X475MV4T Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
на замовлення 8451 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF 20% X5R.
Інші пропозиції 6R3R14X475MV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R14X475MV4T 6R3R14X475MV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
6R3R14X475MV4T 6R3R14X475MV4T Виробник : Johanson Dielectrics tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 4.7uF 20% X5R