6R3R15X226MV4E
6R3R15X226MV4E Johanson Dielectrics
tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 22uF 20% X5R
на замовлення 254 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6R3R15X226MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R15X226MV4E 6R3R15X226MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
товару немає в наявності