6R3R18X106KV4E
6R3R18X106KV4E Johanson Dielectrics
tanceram_chip_capacitors-1666812.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 10uF 10% X5R
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6R3R18X106KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R18X106KV4E 6R3R18X106KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206
на замовлення 3547 шт: