6R3R18X476MV4E
6R3R18X476MV4E Johanson Dielectrics Inc.
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 47uF 20% X5R.
Інші пропозиції 6R3R18X476MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3R18X476MV4E 6R3R18X476MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1206
товару немає в наявності
6R3R18X476MV4E 6R3R18X476MV4E Виробник : Johanson Dielectrics tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 47uF 20% X5R