6R3S41X107MV4E
6R3S41X107MV4E Johanson Dielectrics Inc.
JDI-Tanceram.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
на замовлення 3857 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 100uF 20% X5R.
Інші пропозиції 6R3S41X107MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3S41X107MV4E 6R3S41X107MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
6R3S41X107MV4E 6R3S41X107MV4E Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Tanceram-783568.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 100uF 20% X5R