6R3S41X476MV4E
6R3S41X476MV4E Johanson Dielectrics
tanceram-chip-capacitors-1666812.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 47uF 20% X5R
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6R3S41X476MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6R3S41X476MV4E 6R3S41X476MV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. JDI-Tanceram.pdf Description: CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності