6SEP150M+TSS
6SEP150M+TSS Panasonic Electronic Components
6SEP150M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 128 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.56 A @ 100 kHz
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 128 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.56 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 6SEP150M+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEP150M+TSS 6SEP150M+TSS Виробник : Panasonic AAB8000C244-1141723.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 150uF ESR 35mohm
на замовлення 937 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
6SEP150M+TSS 6SEP150M+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components 6SEP150M Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V