Продукція > PANASONIC > 6SEP470M+TSS
6SEP470M+TSS
6SEP470M+TSS Panasonic
6SEP470M
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 470uF ESR 15mohm
на замовлення 671 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 210.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.21 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 6SEP470M+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEP470M+TSS 6SEP470M+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components 6SEP470M Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 210.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.21 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V