6SEP820M+T
6SEP820M+T Panasonic Electronic Components
6SEP820M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 272 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.44 A @ 100 kHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 272 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.44 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEP820M+T 6SEP820M+T Виробник : Panasonic Electronic Components 6SEP820M Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 480 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6SEP820M+T 6SEP820M+T Виробник : Panasonic 6SEP820M Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 820uF ESR 12mohm