Продукція > PANASONIC > 6SEPC1500M+C3
6SEPC1500M+C3 Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3VDC 1500uF 10mOhm 10x13mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук