Продукція > PANASONIC > 6SEPC220M+TSS
6SEPC220M+TSS
6SEPC220M+TSS Panasonic
6SEPC220M
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 220uF ESR 18mohm
на замовлення 1669 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 149 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.98 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEPC220M+TSS 6SEPC220M+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components 6SEPC220M Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 149 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.98 A @ 100 kHz
на замовлення 615 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6SEPC220M+TSS 6SEPC220M+TSS Виробник : Panasonic aab8000c247.pdf Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (6.3 X 5.5mm) Radial 2.5mm 0.018 Ohm 2980mA 5000h 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V