Продукція > PANASONIC > 6SEPC470MW+TSS
6SEPC470MW+TSS
6SEPC470MW+TSS Panasonic
aab8000c247.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 470uF 6.3VDC 20% (6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105°C T/R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEPC470MW+TSS 6SEPC470MW+TSS Виробник : Panasonic aab8000c247.pdf Cap Aluminum Polymer 470uF 6.3VDC 20% (6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105°C T/R
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 241
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 10
6SEPC470MW+TSS 6SEPC470MW+TSS Виробник : Panasonic Industry 6SEPC470MW Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.6 A @ 100 kHz
на замовлення 316 шт:
Мінімальне замовлення: 4
6SEPC470MW+TSS 6SEPC470MW+TSS Виробник : Panasonic 6SEPC470MW Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 470uF ESR 7mohm
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V