6SEPC680M+T
6SEPC680M+T Panasonic Industry
6SEPC680M
Виробник: Panasonic Industry
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 332 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 6.64 A @ 100 kHz
на замовлення 278 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 332 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 6.64 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 6SEPC680M+T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEPC680M+T 6SEPC680M+T Виробник : Panasonic Industry 6SEPC680M Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
6SEPC680M+T 6SEPC680M+T Виробник : Panasonic AAB8000C247-1131709.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 680uF ESR 7mohm