6SEQP470M
6SEQP470M Panasonic Electronic Components
AAB8000C253.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 210.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.21 A @ 100 kHz
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 210.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.21 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 6SEQP470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SEQP470M 6SEQP470M Виробник : Panasonic AAB8000C253.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6v 470uf 8x12mm