6SL3210-5BE13-7CV0 Siemens Wireless Modules
Виробник: Siemens Wireless Modules
6SL3210-5BE13-7CV0
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Three Phase Inverters, Description: Automation module: Inverter; 0.37kW; 3x400VAC; 3x380÷480VAC; IN: 6, Manufacturer series: SINAMICS V20, Driver features: integrated EMC filter, Type of automation module: Inverter, IP rating: IP20, The programming method: keypad, Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, 0...20mA, Electrical connection: screw terminals, Operating temperature: 0...60°C, Output frequency: 0...599Hz, Number of analog outputs: 1, Number of analog inputs: 2, Current rating: 1.3A, Number of outputs: 3, Inverter output voltage: 3 x 400V AC, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...480V AC, Number of inputs: 6, Max motor power: 0.37kW, Mounting: for wall mounting.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Description: Automation module: Inverter; 0.37kW; 3x400VAC; 3x380÷480VAC; IN: 6
Manufacturer series: SINAMICS V20
Driver features: integrated EMC filter
Type of automation module: Inverter
IP rating: IP20
The programming method: keypad
Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, 0...20mA
Electrical connection: screw terminals
Operating temperature: 0...60°C
Output frequency: 0...599Hz
Number of analog outputs: 1
Number of analog inputs: 2
Current rating: 1.3A
Number of outputs: 3
Inverter output voltage: 3 x 400V AC
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...480V AC
Number of inputs: 6
Max motor power: 0.37kW