6SVPA220MAA
6SVPA220MAA Panasonic
AAB8000C185-1019705.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volt 220uF 19mohm 8x7mm OSCON
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6SVPA220MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVPA220MAA 6SVPA220MAA Виробник : Panasonic Electronic Components SVPA_Series.pdf Description: CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD
на замовлення 1161 шт: