6SVPA47MAA
6SVPA47MAA Panasonic Electronic Components
AAB8000C185.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 98.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.97 A @ 100 kHz
на замовлення 1703 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 98.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.97 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVPA47MAA 6SVPA47MAA Виробник : Panasonic AAB8000C185-1019705.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors Type 6v 47uf 5x5.9mm
на замовлення 798 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
6SVPA47MAA 6SVPA47MAA Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C185.pdf Description: CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V