6SVPE180M
6SVPE180M Panasonic Electronic Components
6SVPE180M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 157.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.15 A @ 100 kHz
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 157.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.15 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVPE180M 6SVPE180M Виробник : Panasonic Electronic Components 6SVPE180M Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
6SVPE180M 6SVPE180M Виробник : Panasonic 6SVPE180M Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volts 180uF ESR 15mohm